Ikona "sv. Řehoř, sv. Basil a sv. Jan Zlatoústý"
tempera/dřevo, Rusko, 31,5 x 27 cm, 2. pol. 18. století, zachovalá malba, lehce poškozený okraj (Zí) Přiloženo vývozní povolení
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |